SRETAN 1. ROĐENDAN

Vjerovali ili ne, od otvaranja našeg dječjeg vrtića Šandrovac prošlo je točno 365 dana, što znači jedna godina. Datuma 9.9.2021. dječji vrtić Šandrovac napunio je svo 1. rođendan. Kao što smo se dogovorili, za svaki rođendan pušemo svjećice, tako smo odlučili da rođendan od vrtića ne može proći bez balona, torte, svjećica i dobre zabave. Za odlučnu atmosferu pobrinula su se djeca iz dječjeg vrtića Šandrovac koja su došla u vrtić vesela i raspoložena za najbolju zabavu na svijetu. Našem vrtiću je vjerojatno bilo jako drago, pogotovo zbog čestitke koju je dobio i puno dječjeg smijeha.

Prije godinu dana naš vrtić nije znao tko će kročiti u njega, koju djecu će upoznati, pa je malo bio sramežljiv, ali kada nas je upoznao, vidio da se brinemo o njemu, ukrašavamo njegove prozore i činimo ga lijepime, prihvatio nas je i sada nam je najbolji prijatelj. Vrtiću želimo SRETAN ROĐENDAN, a nama svima sretnu novu pedagošku godinu u Dječjem vrtiću Šandrovac.

Link na galeriju slika

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *